BİZ SİZİ ARAYALIM!

Bilgi Al

1996'da kurulan firmamız kurulduğu günden itibaren müşteri güveni ve memnuniyetini hedeflemiş olup bugüne kadar hedefinden hiç sapmadan ürün yelpazesini daha da zenginleştirerek daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemiştir.
 
Satış ve satış sonrası verdiğimiz destek ile müşterilerimizi asla yolda bırakmamak ilkemiz olmuştur. Müşterilerimizden bize gelen memnuniyet ve teşekkürler en büyük kazancımızdır.
 
Günümüz koşullarında marka gücünün ve markalaşmanın getirdiği yüksek kalite standardı algısının bilincinde olan firmamız 2000 yılında yeni bir atılımla Dondurma Makineleri Üretim Tesislerini kurarak kalite ve güven çıtasını daha yükseklere taşımayı hedeflemiştir.
 
Uzman ekip ortamında sektöre yenilik getiren kervan soğutma geniş çalışma alanı ile birlikte verdiği bakım, onarım, teknik servis hizmetleri ile sektörde çığır açmaya devam etmektedir. Yılların verdiği tecrübe ve özenli kalite anlayışımızla, çalışanlarımızın kusursuz hizmet anlayışıyla faatliyetlerimize Cumhuriyet Mh. Yavuz Selim Cd. No:39 Pamukkale / DENİZLİ adresinde devam etmekteyiz.
 

anime animebee watch anime dub

gogoanime one punch man gogoanime gogoanime hunter x hunter

animeflix app ios animeflix animeflix one piece

animedao website reddit animedao animes online

wcostream pokemon wcostream wcostream dragon ball